MaxGelir.com yayında

Internet reklamcılığının dünyada pazar payını en hızlı arttıran çeşidi olan Affiliate Marketing (Gelir Paylaşımı Reklamcılığı) üzerine hizmet verecek olan Gelir Paylaşımı Yayın Ağı MaxGelir yayın hayatına başladı.

Büyük, küçük demeden tüm internet yayıncılarına büyük reklamverenlere ulaşma fırsatı sunmayı hedefleyen MaxGelir.com’da kapılarını açtığı ilk gün itibariyle 10’dan fazla reklamveren ve 50’den fazla yayıncı yerini aldı bile.

2003’den beri internet reklamcılığının içinde bulunan ve geçmişte bir çok başarılı gelir paylaşımı projesini yürütmüş olan ProAd’ın iştiraki olan MaxGelir.com‘da yayıncı ödemeleri de güvence altında.

Reklamverenlere gelir paylaşımı esasıyla tanıtım yapma imkanı veren MaxGelir.com’da Markalar, satış başına komisyon ya da form başına ödeme sistemleriyle reklamlarını yapabilecek.

Şu anda teknik ayarları ve görüşmeleri süren diğer reklamverenlerle beraber, MaxGelir.com yayıncıları, 2 ay içinde 50’nin üzerinde reklamveren alternatifinden seçim yapıyor olacaklar.  Yayıncı site sayısının da 2 ay içersinde 500’e ulaşması planlanıyor.

Trafiğini daha karlı bir şekilde paraya çevirmek isteyen yayıncıların ve gelir paylaşma sistemiyle çalışmak isteyen reklamverenler, bundan böyle www.maxgelir.com ‘da buluşacak.

This entry was posted in Internet Reklamcılığı. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *